Contact Us

Znajdź mieszkanie w Warszawie prosto ze swojego biura lub siedząc na kanapie w salonie — z Polski lub dowolnego zakątka świata:

Flatser — pełnozakresowa, zdalna usługa poszukiwania mieszkań w Warszawie.

JAK TO DZIAŁA?

Zapewniamy pełną obsługę na wszystkich etapach

1

Znalezienie właściwej okolicy

Pomagamy Tobie podjąć świadomą decyzję opartą o czynniki twarde — takie jak czasy dojazdu, przestępczość i wiele innych, jak i miękkie — klimat i samopoczucie w danym regionie miasta.

2

Poszukiwanie dostępnych mieszkań

Na podstawie Twoich oczekiwań odnośnie lokalizacji, poszukujemy mieszkań spełniających Twoje potrzeby u wszystkich dostępnych agentów nieruchomości oraz wśród bezpośrednich ogłoszeń prywatnych właścicieli mieszkań.

3

Przeprowadzanie oględzin mieszkań

Jeśli jesteś osobą zajętą lub (jeszcze) nie mieszkasz w Warszawie, zajmiemy się przeprowadzeniem oględzin w interesujących Ciebie mieszkaniach. Jeden z naszych pracowników przeprowadzi transmisję live z mieszkania (lub stworzy materiał video z narracją, który będziesz mógł obejrzeć później). Jeśli będziesz zainteresowany obejrzeniem mieszkania osobiście, zajmiemy się zorganizowaniem Twojej wizyty w lokalu, zgodnie z Twoimi preferencjami.

4

Negocjowanie, umowa, płatność, dokumentacja

Po znalezieniu wymarzonego mieszkania, kontynuujemy obsługę i ułatwiamy sfinalizować transakcję. Negocjujemy kwotę czynszu z właścicielem lub agencją i upewniamy się, że wszystkie formalności zostaną wykonane sprawnie.

NASZE USŁUGI

Konsultacja telefoniczna

Razem z Tobą poszukujemy najlepszej okolicy pasującej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Poszukiwanie mieszkanie

Poszukujemy mieszkań w oparciu o Twoje oczekiwania, tworzymy przegląd znalezionych ofert w pojedynczym dokumencie.

Filtracja poszukiwań

Robimy co w naszej mocy, aby mieszkania przesyłane do Ciebie były dostępne na rynku.

Organizacja wizyty osobistej

Organizujemy oględziny mieszkania w oparciu o Twoją dostępność oraz preferencje.

Oględziny mieszkań

Przeprowadzamy oględziny za Ciebie, dostarczając dokumentację filmową z wizyty (na żywo lub w formie filmu z narracją).

Składanie ofert i negocjacje

Składamy oferty w Twoim preferowanym mieszkaniu i doradzamy jaki czynsz jest słuszny w danym lokalu.

Płatność i dokumentacja

Pomagamy Tobie zebrać wszystkie potrzebne dokumenty i zajmujemy się przekazaniem płatności.

TWOJE KORZYŚCI

Niższy czynsz

W wielu przypadkach pomagamy Tobie wynegocjować niższy czynsz. Przez kilka miesięcy przelicza się to na znaczące oszczędności.

Obsługa na odległość

Nie musisz znajdować się w Londynie, aby znaleźć wymarzone mieszkanie z nami.

Maksymalna wygoda

Brak stresu, nie musisz poznawać rynku mieszkań w Londynie, oszczędzasz wiele godzin na poszukiwaniu ofert, nie musisz zajmować się organizacją spotkań z właścicielami, masz możliwość dokładnego poznania lokalu na podstawie filmów i opisu.

Wystarcza jeden kontakt

Dzięki Flatser nie potrzebujesz już nawiązywać kontaktu z licznymi agencjami i prywatnymi właścicielami.

Wsparcie

Wynegocjujemy dla Ciebie uczciwą cenę czynszu.

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem

Reprezentujemy Twoje interesy, nie właścicieli mieszkań — jak w przypadku agencji.

Ochrona przed nieuczciwymi ofertami

Chroniąc Ciebie, odrzucamy oferty, które są nieuczciwe.

Zróżnicowanie usług

Płacisz za usługi, które chcesz i naprawdę potrzebujesz.

KLIENCI O NAS

NASZA ZAŁOGA

W trakcie przeprowadzki z Berlina do Londynu, nasi założyciele — Bjoern i Philipp, doświadczyli trudu, złożoności i czasochłonności poszukiwania mieszkań na własnej skórze. Po skończeniu studiów, założyli Flatser, aby ułatwić ten proces innym.

Bjoern Wolf Współzałożyciel, CEO

Bjoern mieszkał w Londynie, w Niemczech oraz Szwajcarii. W Flatser, odpowiada za strategię rozwoju, kwestie prawne oraz wykonywanie działalności.

Philipp Reineke Współzałożyciel, CTO

Philipp mieszkał w 10 miastach na 3 kontynentach i wie jak trudno jest znaleźć dobre mieszkanie w miejscu, którego nie znasz. Zajmuje się sprawami technologicznymi.

Bartłomiej Błaszczyk Marketing Manager

Bartek spędził wiele godzin na poszukiwaniu mieszkania na czas studiowania. Obecnie zajmuje się marketingiem w Flatser na terenie Polski.

GWARANCJE

Darmowa konsultacja

Cena zależna od ilości usług

Zniżki dla studentów

KONTAKT

Adres:

Contrivance ltd
Room 465
90 Rosebery Avenue
EC1R 4TY, London
United Kingdom

Serwisy społecznościowe:

Możemy Tobie pomóc znaleźć mieszkania również w innych miastach:

Najczęściej zadawane pytania

Czy jesteście agencją nieruchomości?

Nie, nie jesteśmy agencją. Jesteśmy specjalistami w zakresie poszukiwania mieszkań. Współpracujemy z agencjami oraz właścicielami w trakcie poszukiwań. Nie sprzedajemy i nie wynajmujemy mieszkań — zajmujemy się ułatwianiem procesu znajdowania lokalu dla Ciebie.

Ile kosztują wasze usługi?

Nasze ceny uzależnione są od rodzajów usług, które postanowisz zamówić. Przykładowo, raport, sporządzony w terminie do 10 dni, przedstawiający 10 mieszkań kosztuje około 600 złotych. Chętnie odpowiemy na resztę Twoich pytań w trakcie darmowej porady.

Jakie metody płatności akceptujecie?

Akceptujemy płatności poprzez:

  • PayPal
  • Karty debetowe i kredytowe
  • Przelewy bankowe

Czy oferujecie rabaty na ceny waszych usług?

Prowadzimy różne kampanie promocyjne przez cały rok. Nie zapomnij zapytać naszego przedstawiciela o przysługujące Tobie zniżki podczas darmowej konsultacji!

Czy istnieją koszty dodatkowe, które będę musiał opłacić po podpisaniu umowy wynajmu?

Uzależnione jest to od mieszkania jakie wynajmiesz. Nasze ceny obejmują koszt usługi pomocy w poszukiwaniu właściwego mieszkania. Opłaty narzucane przez agencje nieruchomości i prywatnych właścicieli są niezależne od naszej ceny. Mogą się pojawić, zależnie od typu i polityki agencji.

Wielu agentów pobiera opłaty od nowych najemców za ich usługi. Część agentów lub właścicieli może zażyczyć sobie wniesienia depozytu za wstrzymanie mieszkania (tzw. "holding deposit" w przeciętnej wysokości czynszu za 2 tygodnie), aby nie wynajęli go innym najemcom. W przypadku zmiany Twojej decyzji, właściciele lub agencje zatrzymują depozyt. Większość agencji i właścicieli zażyczy sobie wniesienia kaucji (w przeciętnej wysokości czynszu za 4-6 tygodni) na pokrycie potencjalnych kosztów napraw uszkodzeń, które mogą się wydarzyć w trakcie Twojego zamieszkiwania. Wytłumaczymy Tobie wszystkie koszty i opłaty, jakich możesz się spodziewać w trakcie darmowej konsultacji.

Czy opłata rośnie w przypadku większych grup?

Nie, ceny liczone są za mieszkanie. Przeważnie znajdujemy mieszkania dla 1-5 osób. Mieszkania dla więcej niż 5 osób są trudne do znalezienia. Jeśli twoja grupa jest większa niż 5 osób, zadzwoń do nas, a powiemy Tobie czy jesteśmy w stanie znaleźć mieszkanie w interesującej Ciebie lokalizacji.

Chciałbym zamieszkać z współlokatorami. Czy jesteście w stanie znaleźć mi współlokatora?

Jeśli jesteś już członkiem grupy, która chciałaby się przeprowadzić razem, chętnie pomożemy Wam znaleźć idealne mieszkanie, jednak nie jesteśmy w stanie znaleźć współlokatorów. Nie możemy też przedstawić Tobie oferty poszukiwania współlokatora. Jest to spowodowane relacjami międzyludzkimi, na które nie mamy wpływu.

Podsumowując, jeśli masz już współlokatora, napisz do nas, a chętnie pomożemy Wam obejrzeć i wybrać odpowiednie mieszkanie.

Poszukuję oferty podnajmu. Czy wasze usługi obejmują to?

Obecnie nie prowadzimy poszukiwań ofert podnajmu, ponieważ są one nieliczne i sezonowe. Jesteśmy jednak w stanie przeprowadzić oględziny mieszkania, które Ciebie interesuje, dostarczając Tobie materiał video z wizyty.

Jakie darmowe usługi oferujecie?

Oferujemy darmową konsultację oraz przedstawienie opisu rynku nieruchomości. Napisz do nas informację o Twojej dostępności oraz ewentualne pytania, a skontaktujemy się z Tobą.

Jak wygląda darmowa konsultacja?

Na początku przedstawimy Tobie zarys rynku nieruchomości w Warszawie. Następnie ustalimy Twoje oczekiwania oraz preferencje odnośnie regionów, które mogą Ciebie zainteresować oraz doradzimy czy Twój oczekiwany czynsz jest możliwy do osiągnięcia w danej dzielnicy.

Jak długo trwa proces poszukiwania mieszkania dla mnie?

Jesteśmy w stanie znaleźć mieszkania w mniej niż dwie doby. Biorąc to pod uwagę, prosimy o kontakt jak tylko postanowisz przeprowadzić się do Warszawy. Mieszkania są zazwyczaj dostępne na miesiąc przed datą przeprowadzki, a ilość dobrych ofert szybko się kurczy.

Czy przeprowadzacie wizyty/oględziny w innych lokalach niż mieszkania?

Tak, chętnie przeprowadzimy oględziny innych lokali, które Ciebie interesują. Zajmujemy się między innymi:

  • mieszkaniami ze współlokatorami
  • mieszkaniami w ofercie podnajmu
  • pokojami w akademikach
  • mieszkaniami na sprzedaż, a nie na wynajem
  • przestrzeniami komercyjnymi/powierzchniami biurowymi
  • nieruchomościami inwestycyjnymi